Perspektywy ico

NASZA SZKOŁA W GRONIE 10 – CIU NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

img 2637Dnia 16.04.2018r. w Białymstoku odbył się centralny (ogólnopolski) etap XXII Turnieju Czytania Tekstów Cerkiewnosłowiańskich. Wzięły w nim udział 3 osoby z naszej szkoły: Aleksandra Busłowska, Jakub Kazimiruk i Andrzej Babulewicz.

9W dniach 09 - 12 kwietnia 2018 roku odbyła się już druga w tym roku szkolnym autokarowa pielgrzymka do Poczajowa na Ukrainie. Uczestniczyła w niej młodzież z naszej szkoły, pod opieką ks. Andrzeja Busłowskiego, pani wicedyrektor Niny Łukasik, pani Lilli Busłowskiej, oraz trzech przesympatycznych pań - mam naszych młodych pielgrzymów.

img 3127Dnia  11 kwietnia  2018 roku o godz. 11.00  w Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie odbyły się Finały Gimnazjady Województwa  Podlaskiego w Pływaniu. W finale prawo startu miały  3 najlepsze zespoły z półfinałów wojewódzkich oraz dodatkowo pierwszych trzech zawodników każdej konkurencji i trzy pierwsze sztafety z półfinałów.

dsc 072113 kwietnia br. uczniowie naszego liceum wzięli udział w eliminacjach centralnych konkursu „Słowo sceniczne” organizowanego przez Towarzystwo Kultury Białoruskiej w Białymstoku. Była to już 39 edycja tego przedsięwzięcia.

Back to top