dsc 7844Dnia 23.02.2018 r. w auli naszej szkoły odbył się XIX Konkurs Gawędy Białoruskiej – Hajnówka 2018. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół powiatu hajnowskiego oraz Michałowa. Gawędziarze popisywali się oryginalnością i kreatywnością. Wystąpienia były urozmaicone ciekawą charakteryzacją oraz rekwizytami. Większości opowiadaczy udało się uzyskać bardzo dobry kontakt z publicznością.

12Z błogosławieństwa Jego Eminencji, Wielce Błogosławionego Sawy, Metropolity Warszawskiego i całej Polski 15 lutego 2018 roku (w dzień Święta Spotkania Pańskiego) w Warszawie odbyły się Ogólnopolskie obchody Światowego Dnia Młodzieży Prawosławnej.

dsc 7826XXV Ogólnopolski Festiwal „Piosenka Białoruska” okazał się bardzo szczęśliwy dla naszego szkolnego zespołu Zniczka. Podczas rejonowych eliminacji w Siemiatyczach 20 stycznia 2018 roku po zaprezentowaniu piosenek „Biełaja kasynoczka” oraz „Czamuż mnie nie pieć” zajęliśmy I miejsce w kategorii chórów! Udane występy zaliczyły również nasze solistki: Natalia Musiuk z klasy IIB LO zajęła I miejsce, a Weronika Ptaszyńska z klasy IA LO zajęła miejsce III.

Próbna Matura z Operonem to ogólnopolska akcja, w ramach której przeprowadzamy próbny egzamin maturalny dla uczniów naszej szkoły.
Łączymy doświadczenie w obszarze edukacji i wiedzę ekspertów, by tworzyć unikalny i jedyny w Polsce system przygotowań do matury.

Back to top