Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020, 2022, 2024

06W szesnastą rocznicę śmierci Mikołaja Wróblewskiego, odbył się w naszej szkole turniej w piłce siatkowej chłopców upamiętniający tego nauczyciela i trenera siatkówki. Turniej odbył się 15 maja 2018 r., z udziałem drużyn, których trenerami są wychowankowie Mikołaja Wróblewskiego: Roman Daniluk - PG z DNJB Hajnówka i Jarosław Kutikow – PG Białowieża.

W uroczystym otwarciu turnieju uczestniczyli: Irena Wróblewska – wdowa po zmarłym trenerze, dyrektor szkoły Igor Łukaszuk, Aleksander Siegień i Sergiusz Juziuczuk – zasłużeni trenerzy hajnowskiej siatkówki oraz Irena Grygoruk nauczycielka wf naszej szkoły. Mecze sędziowali: Mateusz Borowik i Jakub Łaszczuk. Pierwsze miejsce zajęli gimnazjaliści z Białowieży i zdobyli memoriałowy puchar. Nieoczekiwanie na drugim miejscu uplasowali się nasi gimnazjaliści z klasy drugiej, którzy pokonali reprezentację klas trzecich naszego gimnazjum. Na zakończenie memoriału drużyny otrzymały medale. Pamiątkowe nagrody otrzymali najlepsi zawodnicy w swoich zespołach. Zawody zorganizował Roman Daniluk – trener naszych gimnazjalistów.