Perspektywy ico

NASZA SZKOŁA W GRONIE 10 – CIU NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

       W dniu 8.06.2018 r w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się etap miejski Turnieju Wiedzy o Hajnówce zorganizowanego z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W Turnieju uczestniczyli uczniowie hajnowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Celem Turnieju była popularyzacja wiedzy o historii naszego miasta. Naszą szkołę reprezentowało dziewięcioro uczniów: Aneta Cyruk, Klaudia Litwin, Urszula Łobuzińska, Mateusz Malisz, Julian Ostapczuk, Jakub Woroniecki, Patryk Janczuk, Julia Prokopiuk i Agnieszka Sawczuk. Uczniowie napisali test sprawdzający znajomość historii Hajnówki, a następnie wysłuchali prelekcji pana Ryszarda Patera, autora wielu publikacji o historii naszego miasta i  jego mieszkańcach. Następnie jury ogłosiło wyniki konkursu, a wśród zwycięzców i nagrodzonych znalazło się troje naszych uczniów: Julia Prokopiuk z klasy IIA LO zajęła I miejsce, a Patryk Janczuk z klasy IIIb gimnazjum i Agnieszka Sawczuk z klasy IA LO uplasowali się na III miejscu.

Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy Turnieju drobne upominki. 

Opiekun E.Seweryn

linia2

DSC03563
DSC03621
DSC03632
DSC03552
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Back to top