Perspektywy ico

NASZA SZKOŁA W GRONIE 10 – CIU NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

olimpiada ekologiczna 2018 317 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego odbył się finał okręgowy Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. W eliminacjach udział wzięło 71 uczniów z 32 szkół pondgimnazjalnych z terenu województwa podlaskiego. Nasze liceum reprezentowały zwyciężczynie eliminacji szkolnych –Beata Smoktunowicz z kl.IIIC , Gabriela Kot kl.IIIA  i  Iga Kiełbaszewska kl.IIIA, która po emocjonującym etapie ustnym, zajęła ósme miejsce.

 

Wszyscy uczestnicy mieli okazję wysłuchać niezwykle ciekawego wykładu "Geny czy środowisko ? – czynniki determinujące rozwój nowotworów" prof. dr hab. Mirosława Ratkiewicza - kierownika Zakładu Zoologii Molekularnej na Wydziale Biologiczno – Chemicznym Uniwersytetu w Białymstoku.

Wszystkich uczniów liceum  zapraszam  serdecznie do współpracy w kolejnej edycji  OWE

 Link do strony olimpiady : http://ekoolimpiada.pl/

 Alina Plis

olimpiada ekologiczna 2018
olimpiada ekologiczna 2018-2
olimpiada ekologiczna 2018-3
20180414_143841
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Back to top